Hotel dla koni

Stajnia Pegaz oferuje Państwu naukę jazdy konnej, treningi sportowe, hipoterapię, kuligi i wiele innych imprez plenerowych. Nasza Stajnia posiada również w swojej ofercie całodobową, profesjonalną opiekę dla koni!

Read More

Szkółka jeździecka

Dla wszystkich miłośników jeździectwa bez względu na wiek i poziom zaawansowania, Stajnia Pegaz oferuje naukę jazdy konnej lub ewentualne doskonalenie umiejętności jeździeckich. Zapraszamy na treningi prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców.

Read More

Hipoterapia

W naszej stajni zajęcia odbywają się na obszernym, zielonym terenie, a w sezonie zimowym i przy deszczowej pogodzie na krytej ujeżdżalni. Prowadza je wyłącznie wykwalifikowani hipoterapeuci, absolwenci kursów realizowanych przez Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne.

Read More

1111111111111111111111

ZAWODY SKOKOWE NA SOPOCKIM HIPODROMIE

21 marca dwie pary reprezentowały naszą stajnię na zawodach regionalnych w skokach w Sopocie. Paweł Lesner i Hiszpański Rytm w bardzo ładnym stylu pokonali parkury L i P, oba z dwiema zrzutkami w drugiej fazie konkursu, co jest dobrym wynikiem zważywszy, że był to ich wspólny debiut w klasie P. Maria Służewska na Kalarcie w […]

Czytaj więcej

1111111

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Kobietom spełnienia marzeń, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia.   Wszystkiego dobrego!  :)  

Czytaj więcej

111

FINAŁ WINTER DRESSAGE CUP

07 – 08 marca 2015  roku na Hipodromie w Sopocie odbył się FINAŁ WINTER DRESSAGE CUP w którym jak zwykle, udział brały zawodniczki z naszej stajni! Runda Amatorów : 6 miejsce Wiczanowska Olga 13 miejsce Żukowski Patryk Runda Brązowa: 3 miejsce Wiczanowska Olga 6 miejsce Ossowska Martyna 14 miejsce Świontek-Brzezińska Anna Runda Srebrna: 5 miejsce […]

Czytaj więcej

ola

ZAWODY UJEŻDŻENIOWE SOPOT

07 – 08 marca 2015  roku na Hipodromie w Sopocie znów odbyły się ujeżdżeniowe zawody, w których jak zwykle, udział brały zawodniczki z naszej stajni! Możemy pochwalić się następującymi sukcesami: Aleksandra Lesner VALENTIJN – 1 miejsce w konkursie klasy C2 i 1 miejsce w konkursie klasy C3 Wiktoria Sagan FONTAIN – 1 miejsce w konkursie klasy P1 […]

Czytaj więcej

mery

Znowu Sopot! :)

W dniach 28.02.-01.03. cztery nasze zawodniczki startowały w zawodach skokowych w Sopocie. Debiut pary Weronika Zmarzła i Romantic Princess był bardziej udany Bezbłędne przejazdy w klasach LL i L, jedynie w niedzielę trafiła im się jedna zrzutka w L1. Julia Dopke startująca tym razem na klaczy Gwiazda Nilu startowała z powodzeniem w kl. LL na […]

Czytaj więcej

epi

UJEŻDŻENIOWE ZAWODY W SOPOCIE

21 – 22 lutego 2015  roku na Hipodromie w Sopocie odbyły się ujeżdżeniowe zawody, w których udział brały zawodniczki z naszej stajni! Możemy pochwalić się następującymi sukcesami: Aleksandra Lesner VALENTIJN – 1 miejsce w konkursie klasy C4 i 1 miejsce w konkursie klasy C5 Aleksandra Lesner FORCE – 1 miejsce w konkursie klasy P3 i […]

Czytaj więcej

czempionat

IV Czempionat Polski Północnej w skokach luzem

7. lutego w ośrodku TRW Miłosna Kwidzyn odbył się IV Czempionat Polski Północnej w skokach luzem, w którym wzięły udział trzy konie ze Stajni Pegaz. Klacz Cassi wyhodowana w Pegazie zdobyła V lokatę wśród koni 2-letnich i otrzymała ocenę 8,63. W stawce 2-latków był również ogierek Ray of Hope, który zaprezentował swoje wybitne zdolności skokowe […]

Czytaj więcej

asior 1

Skokowe zawody na Hipodromie w Sopocie!

W dniach 7-8.02. ekipa naszych zawodniczek reprezentowała Stajnię Pegaz na regionalnych zawodach w skokach w Sopocie. Julia Dopke na kucu Figaro przez 2 dni miała bezbłędne przejazdy w kl. miniLL oraz LL. Agnieszka Mordako na naszym czołowym ogierze Benitolu bez puntków karnych ukończyła 3 z 4 parkurów LL, L i L1. Martyna Grabińska na klaczy […]

Czytaj więcej

10819302_845447368845739_1183812636_o

Zawody skokowe na sopockim Hipodromie

W dniu 25. stycznia nasze zawodniczki wzięły udział w pierwszych w tym roku regionalnych zawodach skokowych na sopockim Hipodromie. Agata Stachowska na klaczy Rose of Night ukończyła parkur kl. LL z jednym błędem, a w kl. L1 pokazała bezbłędną szybką jazdę, co dało jej bardzo dobre 16. miejsce na 110 (!) koni. Maria Służewska na […]

Czytaj więcej

kucimarta

PÓŁKOLONIE

Już po raz kolejny na terenie Stajni Pegaz w Redzie organizowane będą półkolonie jeździeckie dla wszystkich miłośników jazdy konnej, pragnących miło spędzić czas ferii zimowych, doskonalić swoje umiejętności jeździeckie i sporo się nauczyć. Mamy wiele świetnie przygotowanych koni oraz kucy szkoleniowych, co pozwala na doskonalenie umiejętności młodych jeźdźców o różnym poziomie doświadczenia.Dla młodzieży i wszystkich […]

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress