Hotel dla koni

Stajnia Pegaz oferuje Państwu naukę jazdy konnej, treningi sportowe, hipoterapię, kuligi i wiele innych imprez plenerowych. Nasza Stajnia posiada również w swojej ofercie całodobową, profesjonalną opiekę dla koni!

Read More

Szkółka jeździecka

Dla wszystkich miłośników jeździectwa bez względu na wiek i poziom zaawansowania, Stajnia Pegaz oferuje naukę jazdy konnej lub ewentualne doskonalenie umiejętności jeździeckich. Zapraszamy na treningi prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców.

Read More

Hipoterapia

W naszej stajni zajęcia odbywają się na obszernym, zielonym terenie, a w sezonie zimowym i przy deszczowej pogodzie na krytej ujeżdżalni. Prowadza je wyłącznie wykwalifikowani hipoterapeuci, absolwenci kursów realizowanych przez Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne.

Read More

mery

Znowu Sopot! :)

W dniach 28.02.-01.03. cztery nasze zawodniczki startowały w zawodach skokowych w Sopocie. Debiut pary Weronika Zmarzła i Romantic Princess był bardziej udany Bezbłędne przejazdy w klasach LL i L, jedynie w niedzielę trafiła im się jedna zrzutka w L1. Julia Dopke startująca tym razem na klaczy Gwiazda Nilu startowała z powodzeniem w kl. LL na […]

Czytaj więcej

epi

UJEŻDŻENIOWE ZAWODY W SOPOCIE

21 – 22 lutego 2015  roku na Hipodromie w Sopocie odbyły się ujeżdżeniowe zawody, w których udział brały zawodniczki z naszej stajni! Możemy pochwalić się następującymi sukcesami: Aleksandra Lesner VALENTIJN – 1 miejsce w konkursie klasy C4 i 1 miejsce w konkursie klasy C5 Aleksandra Lesner FORCE – 1 miejsce w konkursie klasy P3 i […]

Czytaj więcej

czempionat

IV Czempionat Polski Północnej w skokach luzem

7. lutego w ośrodku TRW Miłosna Kwidzyn odbył się IV Czempionat Polski Północnej w skokach luzem, w którym wzięły udział trzy konie ze Stajni Pegaz. Klacz Cassi wyhodowana w Pegazie zdobyła V lokatę wśród koni 2-letnich i otrzymała ocenę 8,63. W stawce 2-latków był również ogierek Ray of Hope, który zaprezentował swoje wybitne zdolności skokowe […]

Czytaj więcej

asior 1

Skokowe zawody na Hipodromie w Sopocie!

W dniach 7-8.02. ekipa naszych zawodniczek reprezentowała Stajnię Pegaz na regionalnych zawodach w skokach w Sopocie. Julia Dopke na kucu Figaro przez 2 dni miała bezbłędne przejazdy w kl. miniLL oraz LL. Agnieszka Mordako na naszym czołowym ogierze Benitolu bez puntków karnych ukończyła 3 z 4 parkurów LL, L i L1. Martyna Grabińska na klaczy […]

Czytaj więcej

10819302_845447368845739_1183812636_o

Zawody skokowe na sopockim Hipodromie

W dniu 25. stycznia nasze zawodniczki wzięły udział w pierwszych w tym roku regionalnych zawodach skokowych na sopockim Hipodromie. Agata Stachowska na klaczy Rose of Night ukończyła parkur kl. LL z jednym błędem, a w kl. L1 pokazała bezbłędną szybką jazdę, co dało jej bardzo dobre 16. miejsce na 110 (!) koni. Maria Służewska na […]

Czytaj więcej

kucimarta

PÓŁKOLONIE

Już po raz kolejny na terenie Stajni Pegaz w Redzie organizowane będą półkolonie jeździeckie dla wszystkich miłośników jazdy konnej, pragnących miło spędzić czas ferii zimowych, doskonalić swoje umiejętności jeździeckie i sporo się nauczyć. Mamy wiele świetnie przygotowanych koni oraz kucy szkoleniowych, co pozwala na doskonalenie umiejętności młodych jeźdźców o różnym poziomie doświadczenia.Dla młodzieży i wszystkich […]

Czytaj więcej

019

WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń, mnóstwa miłości, samych niezapomnianych przeżyć oraz powodzenia w życiu prywatnym a także w jeździectwie. WSZYSTKIEGO CO NAJWSPANIALSZE!

Czytaj więcej

wigilia

WIGILIA W PEGAZIE

20 grudnia w naszej stajni odbyła się Wigilia stajenna, na której licznie zgromadzili się jeźdźcy oraz ich rodzice. Jest to jedyny dzień w roku, gdzie mieliśmy możliwość spotkać się wszyscy razem w jednym miejscu.  Pan Marek oraz Pan Łukasz złożyli obecnym świąteczne życzenia, po czym wszyscy dzielili się opłatkiem. Życzyliśmy sobie spełnienia marzeń, uśmiechu na […]

Czytaj więcej

kamila1

Zawody ujeżdżeniowe na sopockim hipodromie!

13 i 14 grudnia 2014 roku na Hipodromie w Sopocie odbyły się ujeżdżeniowe zawody, w których udział brały zawodniczki z naszej stajni! Możemy pochwalić się następującymi sukcesami: Aleksandra Lesner i VALENTIJN 2 miejsce w rundzie C4 C5 Agata Skólska i DAPPER 4 miejsce w rundzie N6 N7 oraz 2 miejsce w rundzie P2 P3 Kaja […]

Czytaj więcej

wikcia

POWOŁANIE DO KADRY WOJEWÓDZTWA

Zarząd Pomorskiego Związku Jeździeckiego powołał kadrę województwa na 2015 rok.Powołania otrzymały aż 4 zawodniczki trenujące w Stajni Pegaz! Aleksandra Lesner Wiktoria Sagan Weronika Winiarska Honorata Stromska Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress