Hotel dla koni

Stajnia Pegaz oferuje Państwu naukę jazdy konnej, treningi sportowe, hipoterapię, kuligi i wiele innych imprez plenerowych. Nasza Stajnia posiada również w swojej ofercie całodobową, profesjonalną opiekę dla koni!

Read More

Szkółka jeździecka

Dla wszystkich miłośników jeździectwa bez względu na wiek i poziom zaawansowania, Stajnia Pegaz oferuje naukę jazdy konnej lub ewentualne doskonalenie umiejętności jeździeckich. Zapraszamy na treningi prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców.

Read More

Hipoterapia

W naszej stajni zajęcia odbywają się na obszernym, zielonym terenie, a w sezonie zimowym i przy deszczowej pogodzie na krytej ujeżdżalni. Prowadza je wyłącznie wykwalifikowani hipoterapeuci, absolwenci kursów realizowanych przez Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne.

Read More

oom

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

W dniach 26-28 czerwca 2015 roku młodzieżowi reprezentanci Stajni Pegaz wraz ze swoimi trenerami udali się do Poczernina, reprezentować Województwo Pomorskie, na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Województwo i Stajnię dzielnie reprezentowali Weronika Winiarska i kuc Jacky 35 oraz Olga Wiczanowska i koń Pikador. Weronika i Jacky spisali się bardzo dobrze i Olimpiadę ukończyli na 8 miejscu z […]

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress