Hotel dla koni

Stajnia Pegaz oferuje Państwu naukę jazdy konnej, treningi sportowe, hipoterapię, kuligi i wiele innych imprez plenerowych. Nasza Stajnia posiada również w swojej ofercie całodobową, profesjonalną opiekę dla koni!

Read More

Szkółka jeździecka

Dla wszystkich miłośników jeździectwa bez względu na wiek i poziom zaawansowania, Stajnia Pegaz oferuje naukę jazdy konnej lub ewentualne doskonalenie umiejętności jeździeckich. Zapraszamy na treningi prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców.

Read More

Hipoterapia

W naszej stajni zajęcia odbywają się na obszernym, zielonym terenie, a w sezonie zimowym i przy deszczowej pogodzie na krytej ujeżdżalni. Prowadza je wyłącznie wykwalifikowani hipoterapeuci, absolwenci kursów realizowanych przez Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne.

Read More

12171143_1041017095942873_1601976986_o

HUBERTUS

W dniu dzisiejszym w naszej stajni odbył się długo wyczekiwany Hubertus. Mimo nieciekawej deszczowej pogody, gorąca i przecudowna atmosfera rozgrzała zawodników i dzielnie kibicującym jeźdźcom. Konkurencję Lisa Szukanego w lesie, wygrała Julka na kucu Figaro. Gonitwę za lisem na kucach wygrała Lenka na najmłodszym kucyku La’ Marcellu. W gonitwie dużych koni za lisem nie miała […]

Czytaj więcej

konie1

MISTRZOSTWA POMORZA AMATORÓW W SKOKACH

W miniony weekend w Stajni Leśna Podkowa w Damaszce odbyły się Mistrzostwa Pomorza Amatorów w skokach przez przeszkody. Na zawodach zawodniczki z  Klubu Jeździeckiego Pegaz odniosły następujące sukcesy: 1 miejsce w kategorii junior Julia Dopke i koń Armani 3 miejsce w kategorii junior Weronika Zmarzły i koń Kortis 3 miejsce w kategorii senior Agnieszka Mordako […]

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress